Працюємо: Понеділок-П'ятниця 10:00-19:00, Субота 10:00-17:00
Телефон: 063-6212260
Різновиди датчиків Холла електросамокатів

Різновиди датчиків Холла електросамокатів

Принцип роботи датчика Холла заснований на гальваномагнітному явищі, яке показує результат взаємодії магнітного поля з напівпровідником. Напівпровідник під’єднаний до електричного кола, яке змінює його властивості.

Щойно з’являється поперечна напруга, то одразу виникає ефект Холла. У цей момент заряд спрямований перпендикулярно вектору поля. Таке явище пояснюється впливом на електрони або дірки сили Лоренца, яка і призводить до їхнього відхилення.

Під впливом цієї сили частинки в напівпровіднику рухаються в різні боки, відповідно до свого знака. На одній стороні пластини збираються електрони (негативний заряд), а на іншій частинки з позитивним знаком.

По мірі накопичення зарядів між ними виникає електричний потік, який перешкоджає їхньому переміщенню під впливом сили Лоренца. При досягненні рівності цієї сили і магнітного поля напівпровідник вступає у фазу рівноваги. Саме так і працює датчик Холла.

Перелік датчиків Холла, які застосовуються в електросамокатах

41F/0H41/SH41/SS41F/S41 (біполярний): підходить для безщіткових двигунів потужністю до 1000 Вт (Також встановлюється в датчик PAS). Може застосовуватися для: високочутливих безконтактних перемикачів, двигунів із прямими щітками без потоку, вентиляторів із прямими щітками тощо.

3144 (уніполярний): робоча напруга 3,5-20 В. Може застосовуватися для: безконтактного перемикача, контролю положення, визначення швидкості, виявлення ізоляції, прямого безщіткового двигуна, датчика струму, автомобільного запалювача, пристрою охоронної сигналізації тощо. Д.

44E (монополярний): модернізована версія 3144, висока чутливість. Може застосовуватися для: безконтактного перемикача, контролю положення, визначення швидкості, виявлення ізоляції, прямого безщіткового двигуна, датчика струму, автомобільного запальника, пристрою охоронної сигналізації тощо. Д.

43F (однополярний): підходить для безщіткового двигуна потужністю 800 Вт – 2000 Вт. Може застосовуватися для: диференціальних двигунів, деяких електричних триколісних двигунів великої потужності та деяких чотириколісних автомобільних двигунів.

U18 (біполярний): може застосовуватися для: високочутливих безконтактних перемикачів, двигунів із прямою щіткою без потоку, вентиляторів із прямою щіткою тощо.

49E (лінійний): може застосовуватися до: детекторів руху, датчиків передач, датчиків наближення, датчиків струму, електричних регуляторів швидкості велосипеда (тільки для керма) для ручок газу

413E використовується в моторах BOSCH, працює з контролером AIMA

Принцип роботи датчиків Холла на прикладі мотор-колеса

Коди помилок електросамоката Xiaomi M365

Коди помилок електросамоката Xiaomi M365

Коди помилок електросамоката Xiaomi M365. Помилки самокат Xiaomi M365 може видавати як безпосередньо через мобільний додаток, короткими або довгими звуковими сигналами так і через блимання зеленого світлодіода на контролері. Усі коди помилок — двозначні, довгі сигнали — перша цифра, короткі — друга цифра.

10 — помилка обміну з головним модулем.

11 — помилка фази А мотор-колеса.

12 — помилка фази B мотор-колеса.

13 — помилка фази C мотор-колеса.

14 — помилка датчика Холла газу.

15 — помилка датчика Холла гальма.

18 — помилка датчиків Холла двигуна.

21 — помилка обміну даними з BMS.

22 — помилка паролю BMS.

23 — помилка серійного номеру BMS.

24 — хибна напруга живлення

26 — помилка збереження даних у flash-пам’яті, перевірити контролер

27 — хибний серійний номер контролера (контролер не був активований).

28 , 29 — хибна робота комутаторів MOSFET мотор-колеса.

31 — операція переходу “jump” хибна.

35 — хибний серійний номер самоката.

39 — помилка датчика температури батареї або перегрів.

40 — помилка датчика температури контролера або перегрів.

Давайте докладніше розглянемо коди помилок електросамоката Xiaomi M365 і чому виникають ці помилки.

Помилка за номером 14 говорить про некоректну роботу ручки газу. Це може бути пов’язане з механічними ушкодженнями. Внаслідок падіння у електросамоката пошкодилося кермо і зрушили убік припаяні дроти. Навіть пошкодження або обрив одного з цих дротів призведе до появи цієї помилки. Друга причина появи помилки – випадання магніту ручки газу на який реагує датчик холу.

Вихід з ладу гальмівної системи – помилка під номером 15. Щоб вирішити проблему, потрібно провести діагностику. Причини появи помилки аналогічні, як і 14 помилці.
Помилка 18 пов’язана з неполадками мотор-колеса. У процесі руху електросамокат смикається і мимоволі зупиняється. Проблема може бути пов’язана з проводкою або датчиком холу мотора-колеса. Інша можлива причина – випадання магніту всередині мотор-колеса.

Помилки електросамоката Kugoo M4 та M4 Pro

Помилки електросамоката Kugoo M4 та M4 Pro

Помилки електросамоката Kugoo M4 та M4 Pro. Іноді на дисплеї електросамокату відображаються помилки, які позначаються буквою E або скороченням від Error. За цифрою помилки ви можете зрозуміти, що сталося з технікою.

E-001 – Проблема з двигуном. Це не означає обов’язкову поломку самого двигуна, а може говорити, наприклад, про проблему з проводкою до нього.
E-002 – Ця помилка виникає у випадку коли у контролері стався збій обміну даними
E-003 – Відмовив сам контролер. Контролер відповідає в електросамокаті за керування частотою обертання двигуна, моментом, що крутить, захист двигуна і виконує деякі інші функції.
E-004 – Це проблеми в гальмівній системі
E-005 – Ви розрядили батарею нижче за допустимий рівень, через що спрацював захист
E-006 – Втрачено зв’язок контролера з мотором
E-007 – Дані не виводяться на екран через втрату зв’язку з контролером